Babywearing Danışmanı Ceylan Fidan ile APanne/APaile/DoğalBebek

💜 Doğal Bebek 6 günlük! 💜
..
Bebeğimizin büyümesine hep birlikte şefkatle ve AP ilkelerini takip ederek eşlik etmeye devam ediyoruz.
Babywearing danışmanı sevgili Ceylan Fidan Ap’ailemizi ziyaret ediyor.
Devamı youtube kanalımızda 👇


..
Bebeğimiz sürprizlerle büyümeye devam edecek, bizi takip etmeyi unutmayın!
Ocak ayı boyunca Attachment Parenting 8 Temel İlkesinden ilki olan “Hamilelik, Doğum ve Ebeveynliğe Hazırlık” üzerinde duracağız.
..
Tatlı bir amatör ruhla, çok kısıtlı imkanlar ve gönüllü destekçilerimizin katılımı ile çıktığımız bu yolda birlikte öğrenip gelişmeyi umuyoruz.
Sizler de desteğinizi esirgemezseniz çok mutlu oluruz. 😍😍
Ayrıca faydalanacağını düşündüğünüz tüm hamile arkadaşlarınızı dilerseniz grubumuza davet edebilirsiniz. 💜

Ceylan Fidan hakkinda:
1987 yılında İstanbul’ da dünyaya geldim. İçimdeki sanat aşkıyla üniversite eğitimimi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi, Sahne Dekor ve Kostüm Tasarımı bölümünde tamamladım. 2014 yılında eşim Coşku ile evlendik ve 2015’te biricik oğlumuz Cem Can’ ı dünyaya getirdim. Böylelikle babywearing yolculuğum başladı. Sosyal medya aracılığıyla ulaştığım babywearing buluşmalarına katılarak farklı taşıyıcıların olduğunu gördüm ve çeşitlenmeye başladım. Daha sonra deneyimlerimi paylaştığım Bebeğini Giyenler Kulübü’ nü kurarak kendi buluşmalarımı düzenledim. Tam da bu konuda profesyonelleşmeye ihtiyaç duyduğum zamanda 2016 yılında ClauWi Babywearing Okulu’ nun eğitimine katıldım. 2017 yılında Die Trageschule Babywearing Okulu’ nun eğitimine katılarak yoluma devam ettim.
Babywearing danışmanı olarak İstanbul’ un her iki yakasında halen eğitimler, bire bir danışmanlıklar ve buluşmalar düzenlemekteyim. Ailelerin bebekli hayatın keyfini çıkarmaları ve ihtiyaçlarını gidermelerini, bebeklerin dış dünyaya alışma süreçlerini, kuracakları güvenli bağı babywearing yoluyla yapabilmeleri için destek veriyorum.
Sevgiyle, şefkatle yetişen bireylerin yaratacağı mutlu ve barış içinde bir hayatı düşlüyorum. Ve bunun da babywearing ile gerçekleşeceğine inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir